Pajadata Oy

Tampere:
Tohlopinranta 31
33270 Tampere

Vantaa:
Teknobulevardi 3-5 D
01530 Vantaa

Kuopio:
Puijonkatu 19 B
70100 Kuopio

Puhelin: 020 743 4457
Sähköposti: pajadata@pajadata.fi

Y-tunnus: 0981392-1

Verkkolaskuosoite: 003709813921
Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Ohjelmistotuen yhteystiedot tukisivuilla

 

Myynti

Kokeneen myyntitiimimme tavoitat numerosta 050 308 1508 tai myynti@pajadata.fi
Otathan rohkeasti yhteyttä, niin kartoitetaan yhdessä tarpeitasi ja liiketoimintaasi parhaiten tukeva kokonaisuus!

 

Jake Mattila,

asiakaspäällikkö

Entré

Etelä-Suomi, Länsi-Suomi

Puhelin: 040 621 0530

Sähköposti:
jake.mattila@pajadata.fi

Santeri Pohjola

myyntijohtaja

Entré, tiimin vetäjä

Koko Suomi

Puhelin: 040 705 1080

Sähköposti:
santeri.pohjola@pajadata.fi

 

Juha-Pekka Kuntsi

Juha-Pekka Kuntsi,

asiakaspäällikkö

EDC Työmaajärjestelmä

Etelä-Suomi, Itä-Suomi

Puhelin: 040 152 8560
Sähköposti:
juha-pekka.kuntsi@pajadata.fi

 

Pentti Jokinen,

asiakaspäällikkö

EDC Työmaajärjestelmä, Xpaja-ohjelmistoratkaisut

Koko Suomi

Puhelin: 040 054 0688
Sähköposti:
pentti.jokinen@pajadata.fi

 

Hallinto, tuotekehitys ja viestintä

 

Ari Hintikka,

palvelujohtaja

Tuotekehitys ja ylläpitoasiat

Puhelin: 045 841 9295
Sähköposti:
ari.hintikka@pajadata.fi

 

 

Salla Kortelahti,

asiakas- ja markkinointipäällikkö

Markkinointi ja viestintä

Puhelin: 050 439 0550
Sähköposti:
salla.kortelahti@pajadata.fi

 

Sanna Haanpää,

toimitusjohtaja

Hallinto

Puhelin: 040 749 4692
Sähköposti:
sanna.haanpaa@pajadata.fi