Pajadata Oy

Tampere:
Tohlopinranta 31
33270 Tampere

Vantaa:
Teknobulevardi 3-5 D
01530 Vantaa

Kuopio:
Puijonkatu 19 B
70100 Kuopio

Sähköposti: pajadata@pajadata.fi
Puhelin: 040 702 3928

Y-tunnus: 0981392-1

Verkkolaskuosoite: 003709813921
Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Ohjelmistotuen yhteystiedot tukisivuilla

 

Myynti

Kokeneen myyntitiimimme tavoitat numerosta 050 308 1508 tai myynti@pajadata.fi
Otathan rohkeasti yhteyttä, niin kartoitetaan yhdessä tarpeitasi ja liiketoimintaasi parhaiten tukeva kokonaisuus!

 

Santeri Pohjola,

myyntijohtaja

Entré, tiimin vetäjä

Puhelin: 040 705 1080

Sähköposti: santeri.pohjola@pajadata.fi

Jake Mattila

asiakaspäällikkö

Entré

Puhelin: 040 621 0530

Sähköposti: jake.mattila@pajadata.fi

 

Henri Ratilainen,

asiakaspäällikkö

Entré

Puhelin: 040 630 9322

Sähköposti: henri.ratilainen@pajadata.fi

Emil Saris,

asiakaspäällikkö

Entré

Puhelin: 045 728 5930

Sähköposti: emil.saris@pajadata.fi

Juha-Pekka Kuntsi

Juha-Pekka Kuntsi,

asiakaspäällikkö

EDC Työmaajärjestelmä

Puhelin:040 152 8560

Sähköposti: juha-pekka.kuntsi@pajadata.fi

Pentti Jokinen,

asiakaspäällikkö

EDC Työmaajärjestelmä, Xpaja-ohjelmistoratkaisut

Puhelin:040 054 0688

Sähköposti: pentti.jokinen@pajadata.fi

Hallinto, tuotekehitys ja viestintä

Ari Hintikka,

palvelujohtaja

Tuotekehitys ja ylläpitoasiat

Puhelin: 045 841 9295

Sähköposti: ari.hintikka@pajadata.fi

Salla Issakainen,

asiakas- ja markkinointipäällikkö

Markkinointi ja viestintä

Puhelin: 050 439 0550

Sähköposti: salla.issakainen@pajadata.fi

 

Maria Vappula,

toimitusjohtaja

Hallinto

Puhelin: 040 131 6791

Sähköposti: maria.vappula@pajadata.fi