Yhteystiedot

Pajadata Oy

Tampere:
Tohlopinranta 31
33270 Tampere

Helsinki:
Sahaajankatu 20-22 E 4 krs
00880 Helsinki

Puhelin: 0207 434 457
Sähköposti: pajadata@pajadata.fi

Y-tunnus: 0981392-1

Verkkolaskuosoite: 003709813921
Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Asiakaspalvelu

Xpaja -tuki:

Puhelin: 0207 434 455
Sähköposti: tuki@pajadata.fi

Entré Office -tuki:

Sähköposti: officetuki@pajadata.fi

Laskutus yms. asiat:

Puhelin: 0207 434 457
Sähköposti: pajadata@pajadata.fi

Päivystys: 0400 866 956 (arkisin kello 16 – 08, pyhäpäivinä sekä viikonloppuisin)

Ari Hintikka,
tuki- ja koulutuspäällikkö

Puhelin: 0207 434 464
Sähköposti:
ari.hintikka@pajadata.fi

Myynti

Kokeneet ratkaisumyyjämme tavoitat numerosta 050 308 1508 tai myynti@pajadata.fi
Otathan rohkeasti yhteyttä, niin kartoitetaan yhdessä tarpeitasi ja liiketoimintaasi parhaiten tukeva kokonaisuus!

Sami Säynäjäkangas,
myyntijohtaja

Puhelin: 040 734 4191
Sähköposti:
sami.saynajakangas@pajadata.fi

Pentti Jokinen,
ratkaisumyyjä

Puhelin: ‭040 054 0688‬
Sähköposti:
pentti.jokinen@pajadata.fi

Ansu Nevalainen,
ratkaisumyyjä

Puhelin: ‭044 011 1083‬
Sähköposti:
ansu.nevalainen@pajadata.fi

Antti Aro,
ratkaisumyyjä

Puhelin: 040 776 0709‬
Sähköposti:
antti.aro@pajadata.fi

Salla Kortelahti,
ratkaisumyyjä

Puhelin: 050 439 0550‬‬
Sähköposti:
salla.kortelahti@pajadata.fi

Päivi Okuogume,
myyntineuvottelija

Puhelin: 050 439 9877‬
Sähköposti:
paivi.okuogume@pajadata.fi

Hallinto

Sanna Haanpää,
toimitusjohtaja

Puhelin: 040 749 4692
Sähköposti:
sanna.haanpaa@pajadata.fi