Yhteystiedot

Pajadata Oy

Tampere:
Tohlopinranta 31
33270 Tampere

Helsinki:
Sahaajankatu 20-22 E 4 krs
00880 Helsinki

Kuopio:
Vuorikatu 16 C
70100 Kuopio

Puhelin: 0207 434 457
Sähköposti: pajadata@pajadata.fi

Y-tunnus: 0981392-1

Verkkolaskuosoite: 003709813921
Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Asiakaspalvelu

Xpaja -tuki (arkisin klo 8 – 16):

Puhelin: 0207 434 455
Sähköposti: tuki@pajadata.fi

Xpaja päivystys: 0400 866 956 (arkisin kello 16 – 08, pyhäpäivinä sekä viikonloppuisin)

Entré Office -tuki (arkisin klo 8 – 16):

Puhelin: 0207 434 450
Sähköposti: officetuki@pajadata.fi

EDC -tuki (arkisin klo 8 – 16):

Puhelin: 0207 434 465
Sähköposti: edctuki@pajadata.fi

Laskutus yms. asiat:

Puhelin: 0207 434 457
Sähköposti: pajadata@pajadata.fi

 

Ari Hintikka,
tuki- ja koulutuspäällikkö

Puhelin: 0207 434 464
Sähköposti:
ari.hintikka@pajadata.fi

Myynti

Kokeneen myyntitiimimme tavoitat numerosta 050 308 1508 tai myynti@pajadata.fi
Otathan rohkeasti yhteyttä, niin kartoitetaan yhdessä tarpeitasi ja liiketoimintaasi parhaiten tukeva kokonaisuus!

 

Entré Office

 

Antti Aro,
asiakaspäällikkö

Entré Office- ratkaisut

Etelä-Suomi, Itä-Suomi

Puhelin: 040 776 0709‬
Sähköposti:
antti.aro@pajadata.fi

Mika Ahonen,
asiakaspäällikkö

Entré Office- ratkaisut

Etelä-Suomi,  Länsi-Suomi

Puhelin: ‭040 649 7887‬
Sähköposti:
mika.ahonen@pajadata.fi

Salla Kortelahti,
asiakas- ja markkinointipäällikkö

Entré Office- ohjelmistoratkaisut, markkinointi

Etelä-Suomi, Länsi-Suomi

Puhelin: 050 439 0550‬‬
Sähköposti:
salla.kortelahti@pajadata.fi

Santeri Pohjola,
myyntipäällikkö

Entré Office- ohjelmistoratkaisut, tiimin vetäjä

Koko Suomi

Puhelin: 040 705 1080
Sähköposti:
santeri.pohjola@pajadata.fi

 

Xpaja

 

Ansu Nevalainen,
asiakaspäällikkö

Xpaja-ohjelmistoratkaisut

Etelä-Suomi, Itä-Suomi

Puhelin: 044 011 1083
Sähköposti:
ansu.nevalainen@pajadata.fi

Pentti Jokinen,
asiakaspäällikkö

Xpaja-ohjelmistoratkaisut

Koko Suomi

Puhelin: 040 054 0688‬
Sähköposti:
pentti.jokinen@pajadata.fi

Päivi Okuguome,
myyntineuvottelija

Xpaja-ohjelmistoratkaisut, ajanvaraukset

 

Puhelin: ‭050 439 9877‬
Sähköposti:
paivi.okuguome@pajadata.fi

 

Sami Säynäjäkangas,
myyntijohtaja

Xpaja-ohjelmistoratkaisut, tiimin vetäjä

Koko Suomi

Puhelin: ‭040 734 4191‬
Sähköposti:
sami.saynajakangas@pajadata.fi

 

EDC Työmaajärjestelmä

 

Antti Ahtiainen,
asiakaspäällikkö

EDC Työmaajärjestelmä

Itä-Suomi, Pohjois-Suomi

Puhelin: 040 688 5356
Sähköposti:
antti.ahtiainen@pajadata.fi

 

Emmi Arima,
asiakaspäällikkö

EDC Työmaajärjestelmä

Etelä-Suomi, Länsi-Suomi

Puhelin: ‭040 596 8113‬
Sähköposti:
emmi.arima@pajadata.fi

Hallinto

Sanna Haanpää,
toimitusjohtaja

Puhelin: 040 749 4692
Sähköposti:
sanna.haanpaa@pajadata.fi